مشاور فنی انتخاب محصولات و خدماتinfo@kerkerehbarghi.ir
اهم فعالیت های شرکت

تولید درب اتوماتیک اسلایدی

تولید درب اتوماتیک تلسکوپی

تولید درب اتوماتیک کرو

تولید درب اتوماتیک ریولینگ

تولید درب اتوماتیک سکشنال

تولید درب اتوماتیک پارکینگی

تولید درب اتوماتیک کرکره برقی

تونایی اجرای پروژه های انبوه در سراسر کشور

در اختیار داشتن اکیپ مجرب بین المللی

تولید درب اتوماتیک اسلایدی

تولید درب اتوماتیک تلسکوپی

تولید درب اتوماتیک کرو

تولید درب اتوماتیک ریولینگ

تولید درب اتوماتیک سکشنال

تولید درب اتوماتیک پارکینگی

تولید درب اتوماتیک کرکره برقی

درب اتوماتیک ریلی

isommer.com

درب شیشه ایی اتوماتیک محصولات زومر آلمان نصب شده در پاسداران - نبش بهستان یک

نکاتی در رابطه با نصب : -1 هنگام نصب , به وسیله جک زومر آلمان محل دقیق نصب را…

آشنایی با کرکره های برقی

آشنایی با کرکره های برقی

در دنیای امروزی بشر به دنبال استفاده از امکاناتی است که کارهای او را آسان تر کرده و در جهت رفاه حال او باشد. به همین خاطر سازندگان سعی می کنند از روش های سنتی فاصله بگیرند.  وسایل و امکانات مدرن زیادی بدین منظور ساخته شده  و خدمات آن ها ارائه می شود، از جمله مواردی که جایگزین روش سنتی و دستی شده  می توان به کرکره برقی اشاره کرد.

کرکره برقی نوعی کرکره پیشرفته محسوب می شود. منبع تغذیه ی کرکره ی برقی موتور است و با کمک قدرت برق کار می کند و نحوه ی کار کرکره ی برقی این گونه است که در محور عمودی بالا و پایین حرکت می کند.

کرکره برقی انواع مختلفی دارد و از این کرکره های برقی در جاهای مختلف استفاده می کنند. به عنوان مثال در انواع خانگی و درب پارکینگ ها ومصارف تجاری انواع کرکره های برقی را می توان مشاهده کرد.
از کرکره برقی در مکان هایی  مثل انواع  فروشگاه ها و مغازه ها، خانه ها و مجتمع های مسکونی ، ویلاهای شخصی و به عنوان در پارکینگ ها استفاده می شود.

در مصارف خانگی، جنس کرکره برقی  از آلومینیوم است. به منظور این که عایقی برای صدا باشد، داخل این نوع کرکره  ها به وسیله ی فوم پر شده  است. البته این کرکره برقی نسبت به دیگر انواع آن از استحکام کمتری برخوردار است.  کرکره ی برقی خانگی  وزن سبک و اندازه مناسب دارد و به دلیل مزایای آن، استفاده از این کرکره برقی ها در حال افزایش است.

نوعی دیگر از کرکره برقی ها در درب پارکینگ دیده می شود. درهایی که در آن ها از کرکره برقی استفاده شده ایمنی و استحکام زیادی دارند. مزیت دیگر این کرکره برقی ها بیشتر شدن فضای قابل استفاده در پارکینگ است. به دلیل ویژگی این کرکره برقی ها با خیال راحت می توان به فاصله کمی از در پارکینگ ماشین را پارک کرد. چون این کرکره برقی ها مثل درهای عادی نیستند و پایین و بالا می شوند دیگرصاحب پارکینگی که از این نوع کرکره برقی استفاده می کند، نگران برخورد در با ماشین نیست.


کرکره برقی ها مصارف تجاری نیز دارند.  کرکره برقی  هایی که مصرف تجاری دارند از ایمنی بالایی برخوردار هستند. شکل کرکره برقی تجاری بنا به سلیقه مشتری انتخاب می شود و می تواند یکپارچه یا سوراخ دار باشد.


کرکره های برقی نسبت به نوع سنتی اش مزایای زیادی دارند، از جمله مزایای کرکره های برقی می توان به ظاهر خوب آن اشاره کرد. این کرکره ها زیبایی و آراستگی چشم گیری دارند. همچنین کرکره های برقی را می توان شست. در کرکره های برقی تنوع رنگی  زیاد به چشم می خورد. مزیت دیگر کرکره های برقی امنیت بیشتر آن نسبت به کرکره های سنتی است. استفاده از کرکره های برقی راحت تر از روش سنتی هست. برای هر شرایط آب و هوایی مختلف این کرکره های برقی مناسبند.

از مزیت های جالب کرکره های برقی می توان به قابلیت باز و بسته شدن دستی در صورت قطع برق اشاره کرد. کرکره برقی  کارايي و طول عمر بيشتری نسبت به مدل سنتی دارد.

از دیگر مزایای کرکره برقی  این است که عایق  در برابر صدا و  حرارت، همچنین گرد و غبار و رطوبت هستند و از لحاظ ایمنی نیز کرکره ای برقی دارای امنیت بیشتری نسبت به مدل های سنتی می باشند.

استفاده از کرکره برقی نسبت به دلیل مزایایی که نسبت به روش سنتی دارد توصیه می شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق ب شرکت کرکره برقی می باشد . طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک pouyaweb.net
مشاوره
فرم کار
استخدام
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تحصیلات (*)
Invalid Input
سابقه (*)
Invalid Input
تلفن (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
رزومه (*)
Invalid Input
(*)
  از نو
Invalid Input