مشاور فنی انتخاب محصولات و خدماتinfo@kerkerehbarghi.ir

درباره ما

کرکره برقی نماینده محصولات زومر  آلمان

 کرکره برقی نماینده محصولاتزومر   آلمان

شرکت کرکره برقی در زمینه طراحی و اجرا پروژه های درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی با حدود 10 سال سابقه و استفاده از محصولات شرکتزومر   آلمان در حال فعالیت می باشد. محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر  آلمان از سال 2002 در ایران نصب گردید .

 

در مورد محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر   آلملن این نکته قابل ذکر است که محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی، درب پارکینگی زومر   آلمان تنها دستگاهی است که در خود کشور آلمان تولید می شود و هیچگونه مشابه تقلبی ندارد.از مشخصات محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر   آلمان اینکه این محصولات توانایی بازو بسته کردن 250 الی 300 کیلو در مول TWIST 200 را دارد و قادر به نصب بروی درب اتوماتیک دو تا چهار لنگه بدون محدودیت تردد را دارد.تضمین اصل بودن محصولات زومر آلمان seria number و تاریخ تولید این محصولات می باشد  زومر  آلمان در سال 2010 و 2011 در اروپا و ایران پر فروش ترین برند در  زمینه تولید درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی می باشد محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر   آلمان دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است محصولات زومر   آلمان توانایی بازو بسته شدن تا روزی 800 بار در روز را دارد از مزایای دیگر محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر   آلمان استفاده زا برق 22.5 ولت آن است در پیشگیری از برق گرفتگی بسیار موثر است از مزایای دیگر محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر   آلمان که بعد امنیتی دارد اینست که سیم دستگاه چیده شود شده و به برق زده شود دستگاه کار نمی کند در حالیکه نمونه های دیگر در برندهای دیگر کار میکنند. مجموعه کرکره برقی با هدف ارائه انواع درب اتوماتیک ، کرکره برقی از قبیل1. درب اتوماتیک پارکینگی2. کرکره برقی3. درب شیشه ای اتوماتیکجهت ساختمان ها و مراکز مدرن تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است.این مجموعه متشکل از تکنسین ها و کارشناسان مجرب فنی در زمینه صنعت درب و درب بازکن اتوماتیک با پشتوانه سال ها حضور در این زمینه و با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا قادر است انواع درب و درب بازکن را با استاندارهای معتبر بین المللی برای مشتریان محترم تولید و عرضه نماید.این شرکت دارای نمایندگی رسمی درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی زومر   آلمان در ایران می باشد. 

تمامی حقوق این سایت متعلق ب شرکت کرکره برقی می باشد . طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک pouyaweb.net
مشاوره
فرم کار
استخدام
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تحصیلات (*)
Invalid Input
سابقه (*)
Invalid Input
تلفن (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
رزومه (*)
Invalid Input
(*)
  از نو
Invalid Input