مشاور فنی انتخاب محصولات و خدماتinfo@kerkerehbarghi.ir

بررسی تخصصی راهبند اتوماتیک :


راهبند اتوماتیک محصولی است که به صورت اصولی در معابر با تردد بالا برای کنترل در رفت و آمد اتومبیل ها و سایر وسایل نقلیه نصب می شود

راهبند اتوماتیک یکی از راهکارهای بسیار پرکاربرد برای ورودی ادارات مختلف و همچنین پارکینگ های عمومی و مکان های عمومی با تردد بالاست. ترددها توسط راهبند اتوماتیک با مدیریت نگهبان و یا دستگاههای کنترل دسترسی صورت می پذیرد. بنابراین راهبند اتوماتیک باید تحمل تردد بالا و باز و بسته شدن فراوان را داشته باشند.

 


ساختار اصلی محرک این راهبند اتوماتیک از 3 بخش عمده موتور هیدرولیک یا هیدرو موتور، پیستون هیدرولیک و فنر تعادل تشکیل شده است. بخش محرکه هیدرولیک یک بلوک با بدنه آلومینیومی که داخل آن تانک یا محفظه روغن و یک پمپ هیدرولیک قرار دارد که دو شیلنگ هیدرولیک به آن متصل است با کاهش یا افزایش طول می تواند بوم دستگاه را حرکت دهد. فنر تعادل هم به کمک پیستون هیدرولیک می آید تا توزیع نیروی متوازنی به سیستم هیدرولیک اعمال گردد.


اجزای داخلی راهبند یا همان سیستم هیدرولیک بسیار منظم و با کیفیت هستند این سیستم به خوبی آب بندی شده و طراحی اجزا به گونه ای صورت گرفته که می توان به راحتی محل قرارگیری راهبند اتوماتیک را به صورت چپ یا راست تغییر داد. فنر تعادل هم از کییت بسیار خوبی برخوردار است، رنگ فنر تعادل از انواعی انتخاب شده که با کاهش یا افزایش طول دچار خدشه و ریزش نمی شود.

سایر اجزا از جمله پین ها، خارهاو محور بخش الاکلنگی نیز بسیار خوب در محل خود قرار گرفته اند و شفت خروجی نیز بسیار با کیفیت به نظر می رسد.


در پایین ترین بخش محفظه بدنه یک جعبه به رنگ طوسی قرار دارد که در آن برد کنترل دستگاه قرار دارد که تمامی اتصالات پیش فرض از جمله سیستم هیدرولیک به آن توسط کارخانه صورت گرفته است. این برد کنترل ساده و کوچک است و می تواند برای عملکرد نرم و جهت افزایش عمر دستگاه در ابتدا و انتهای کورس عملکرد سرعت را کاهش دهد تا اینکه بوم به آرامی بایستد.
تمامی این اجزا در داخل محفظه اصلی بدنه یا همان دکل در اصطلاح، قرار گرفته اند و یک پلیت فرم گرفته توسط چهار پیچ آلن در گوشه ها درپوش این محفظه می شود.

رنگ بدنه راهبند اتوماتیک به رنگ نارنجی مایل به قرمز و از نوع پلی استری می باشد. شرکت فک با دقت از این نوع رنگ استفاده نموده زیرا رنگ های پلی استری مقاومت بسیار خوبی در برابر تابش شدید آفتاب دارند از سوی دیگر برای اقلیم ایران که در آن تعداد روزهای آفتابی زیاد است این راهبند اتوماتیک به خوبی رنگ خود را حفظ می کند. ضمن اینکه عملیات رنگ آمیزی بدنه نیز بسیار با کیفیت صورت گرفته و پوشش خوبی سراسر بدنه را فراگرفته است.


قسمت بعدی بوم یا میله راهبند اتوماتیک است که به رنگ سفید بوده و بر روی دو طرف آن شب رنگ های قرمز رنگ به صورت مورب نصب گردیده است. .

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق ب شرکت کرکره برقی می باشد . طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک pouyaweb.net
مشاوره
فرم کار
استخدام
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تحصیلات (*)
Invalid Input
سابقه (*)
Invalid Input
تلفن (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
رزومه (*)
Invalid Input
(*)
  از نو
Invalid Input