مشاور فنی انتخاب محصولات و خدماتinfo@kerkerehbarghi.ir

درب اتوماتیک گردان

نوشته شده توسط

این سیستم که معمولا به صورت سه باله و چهار باله مورد استفاده قرار می گیرد و با ورود عابر با فرمان چشم الکترونیکی شروع به چرخیدن می نماید و در مسیر حرکت خود همزمان با حرکت عابر می چرخد و با مکث ایشان متوقف می شود.
استفاده از این نوع سیستم باعث می شود مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی به حداقل برسد. با وجود قدرت زیاد موتور دستگاه، سیستم از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است که این امر توسط سنسورهایی که در لت ثابت و متحرک و سفق نصب می گردد، تامین می شود.

آموزش درب اتوماتیک شیشه ای گردان

نوشته شده توسط

از خصوصیات درب های اتوماتیک شیشه ای گردان عبارتنداز: تحت تأثیر قرار دادن ناظرین، نشان دادن نهایت سلیقه، و زیبایی را به خوبی به معرض نمایش قرار دادن.


با استفاده از درب های اتوماتیک گردان مشتری ها و مهمان ها و بازدید کنندگان به همان آسانی که وارد ساختمان می شوند می توانند به آسانی ساختمان را نیز ترک کنند چه  اگر آن ها با دستها پر از وسیله داخل ساختمان شوند و یا با دست های خالی آنجا را ترک کنند یا بالعکس.

این درب های اتوماتیک در زیبایی و برازندگی نمونه هستند از این رو آن ها برای دفتر مرکزی یک شرکت، هتل ها، مراکز خرید، فرودگاه ها، ساختمان های اداری و بانک ها مورداستفاده قرار می گیرد. یک درب های اتوماتیک شیشه ای گردان می تواند یک درگاه ورودی با آسایشی بی مانند تسهیلات و ایمنی فوق العاده را تأمین کند که تقریباً هیچ ورودی دیگری مانند آن ها نمی تواند شرایط آب و هوایی و کاهش هزینه های انرژی را کنترل کند و نیز نمی تواند راحتی و آسایش را مانند آن ها ایجاد کند زیرا که به طور تمثیلی می توان گفت که آن ها در حاتی چون ( همیشه باز و همیشه بسته ) قرار دارند. در عین حال که همیشه باز هستند همیشه هم بسته هستند ! به این صورت که یک درب گردان همواره در برابر عوامل ناخواسته خارجی مثل آلودگی و سر و صدا بسته است در حالیکه استفاده کنندگان می توانند به آسانی و بدون از بین بردن مزیت های دخیره سازی انرژی از درب عبور نمایند.

درب اتوماتیک گردان

نوشته شده توسط

درب اتوماتیک گردان
- تنوع در ابعاد ، نوع فریم و شیشه توسعه و تولید مطابق با تکنولوژی روز و استاندارد جهانی
- لنگه های متحرک : دولنگه ، سه لنگه یا چهار لنگه به صورت محکم ، دارای شیشه های صاف ، شفاف و صیقلی
- دیواره استوانه ای: دارای شیشه شفاف و صیقلی
  مشخصات فریم: به صورت رنگی ، ضد زنگ مقاوم در مقابل ضربه و خراش ، استیل براش یا خش دار  کتی: بهصورت دستی و اتومات

ویژگی دربهای اتوماتیک گردان

نوشته شده توسط

 دربهای اتوماتیک از گرانترین و با پرستیژ ترین انوع دربهای اتوماتیک می باشند و معمولا ورودی مراکز خرید بزرگ ,سازمانهای بسیار معتبر دولتی و خصوصی نصب می گردند . دربهای اتوماتیک گردان یا ریولوینگ که یکی از محصولات لوکس دربهای اتوماتیک است معمولا بر اساس معماری محیط یا گرایشات خریداران که بر جنبه های پرستیژی بودن و صرفه جوئی در مصرف انرژی تاکید بیشتری دارند مورد انتخاب قرار می گیرند . مکانیزم عملکرد این دستگاه بر اساس گردش باله های متحرک بر حول محور خود استوار می باشد . و بر اساس بررسی ها یکی موثرترین دربهای اتوماتیک در جلو گیری اتلاف مصرف انرژی می باشند . دربهای اتوماتیک در نوع سایز بزرگ که شامل 2باله با یک دربهای اتوماتیک کشوئی اتوماتیک در داخل آن می باشد , دربهای اتوماتیک ریولوینگ 3 باله و 4 باله قابل عرضه می باشد. نکته جالب در مورددربهای اتوماتیک این است که امکان نصب مجموعه موتور و قسمت محرکه در بخش بالایی در شکل عمومی آن و در کف زمین در موارد خاص امکان پذیر می باشد. در مورد سازه دربهای اتوماتیک نیز امکان ارائه سازه تمام شیشه ای یا ترکیب شیشه با آلومینیوم و استیل نیز میسر است.

در این مجموعه دربهای اتوماتیک مسئله ایمنی و امنیت عابرین و استفاده کنندگان یکی از مولفه های بسیار مهم است . مجموعه موتور و گیر بکس دربهای اتوماتیک از انواع موتورهای قدرتمند می باشد و دربهای اتوماتیک با سرعت و قدرت حول محور خود در حرکت هستند و اگر فاکتور های ایمنی بر باله ها و ورودی دربهای اتوماتیک پیش بینی نگردند می تواند مبدل به وسیله های خطرناک برای آسیب رساندن به عابرین مخصوصا کودکان و افراد سالخورده باشد . در خرید دربهای اتوماتیک عواملی که باید مورد توجه قرار گیرند علاوه بر زیبائی ظاهری نوع تکنولوژی مورد استفاده در سیستم مکانیکی و الکترونیکی و همچنین درجه بهره گیری از استانداردهای ایمنی می باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق ب شرکت کرکره برقی می باشد . طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک pouyaweb.net
مشاوره
فرم کار
استخدام
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تحصیلات (*)
Invalid Input
سابقه (*)
Invalid Input
تلفن (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
رزومه (*)
Invalid Input
(*)
  از نو
Invalid Input